Infolinia: 695 592 094

Oferta

NASZA OFERTA

Wyjątkowy pobyt dla osób niepełnosprawnych nad polskim morzem w Grzybowie k. Kołobrzegu Inicjatywa realizowana w ramach programu „Interreg South Baltic”, którego jednym z celów jest rozwój turystyki na południowym wybrzeżu Bałtyku.

W kooperacji polsko-niemiecko-litewskiej przygotowaliśmy unikalny projekt służący aktywizacji ruchowej osób niepełnosprawnych po to, by mogły spędzić urlop na sportowo w doskonałej atmosferze. Aktywny urlop to nie tylko wypoczynek, ale również możliwość zdobycia nowych umiejętności. Dla osób z niepełnosprawnością ruchową to niesamowita okazja na spędzenie niezapomnianego czasu, naładowanie akumulatorów, a przede wszystkim na utwierdzenie się w przekonaniu, że mimo ograniczeń wcale nie muszą one rezygnować ze swoich marzeń, pasji i ambicji.

Naszych Gości zapraszamy do Pensjonatu Jaso w Grzybowie k. Kołobrzegu. Obiekt oddalony jest zaledwie 500 metrów od morza i szerokiej, piaszczystej plaży. Budynek jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfortowe warunki pobytu pozwolą cieszyć się w pełni świeżym, nadmorskim powietrzem.

Oferta obejmuje:
· 10 noclegów w wygodnych i przestronnych pokojach
· Wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
· Wycieczka do Kołobrzegu na rejs statkiem i kawę, opcjonalnie zwiedzanie muzeum.
· Dzień żeglarski – spotkanie z kapitanem żeglugi, nauka wiązania podstawowych węzłów żeglarskich, przedstawienie żeglarstwa jako pasji stworzonej również dla osób niepełnosprawnych, wypłynięcie na 6-godzinny rejs po morzu.
· Opieka wykwalifikowanego opiekuna i pielęgniarza.
· Możliwość pobytu z osobą towarzyszącą niewymagającą opieki po atrakcyjnej cenie.

Grupa liczy maksymalnie 10 osób, dlatego do każdego Gościa podchodzimy indywidualnie w trosce o jego bezpieczeństwo, wygodę i szereg dobrych wspomnień, z którymi wyjedzie do domu.

Pobyt w Pensjonacie Jaso to koszt już od 2 500 zł za osobę (cena uzależniona jest od terminu pobytu).

Za dodatkową opłatą:
– wynajęcie pokoju 1-osobowego
– opieka osobistego pielęgniarza
– większa liczba posiłków lub określona dieta
– wycieczki fakultatywne
– transport z/na lotnisko w Szczecinie lub Gdańsku
– wielofunkcyjne łóżko ortopedyczne

Czekamy na Ciebie.
Nigdy się nie poddawaj i nie rezygnuj z marzeń!

Skontaktuj się z nami.
+48 695 592 094
kontakt@urlopbezgranic.pl