Infolinia: 695 592 094

Pensjonat Jaso
Poznaj nas

Pensjonat Jaso w Grzybowie k. Kołobrzegu oddalony jest zaledwie 500 metrów od morza i szerokiej, piaszczystej plaży. Budynek jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szerokie korytarze, podjazdy, poręcze, winda, podłoga antypoślizgowa czy specjalistyczne łóżka pielęgnacyjne to tylko część udogodnień tak ważnych przy opiece nad seniorami i osobami niesprawnymi ruchowo. Te komfortowe warunki pobytu pozwalają cieszyć się w pełni świeżym, nadmorskim powietrzem.

Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 1- i 2-osobowe o podwyższonym standardzie z prywatnymi łazienkami i balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, a na terenie całego obiektu działa sieć Wi-Fi. Przestronność pokoi to ich zdecydowany atut, co jest niezwykle istotne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Pensjonat Jaso

Nasz pensjonat to nowy, kameralny i przyjazny rodzinom obiekt. Pensjonat położony jest w spokojnej okolicy, bez ruchu samochodowego oraz turystycznego. Zapewnia odpoczynek i spokój a przy tym, jedynie 300 metrów dzieli nas od ulicy z punktami gastronomicznymi oraz atrakcjami. Budynek jest przyjazny, posiada podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz cichobieżną windę. Wyposażenie oraz przyjazne nastawienie obsługi, zapewni Państwu spokojne wczasy w przystępnej cenie. Serdecznie zapraszamy do Grzybowa.

Wysoki standard wyposażenia

Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2-, 3- i 4-osobowe o podwyższonym standardzie z prywatnymi łazienkami i balkonami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, dużą szafę, stoliczek oraz krzesła, a na terenie całego obiektu działa sieć Wi-Fi.
Przestronność pokoi to ich zdecydowany atut, dlatego są one dogodne również dla rodzin z dziećmi. Pensjonat jest całkowicie przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany, znajdują się także na nim miejsca parkingowe.

500 metrów od morza

Od szerokiej, piaszczystej plaży dzieli nas tylko 500 metrów. Wyjątkowy mikroklimat pozwoli Państwu solidnie odpocząć od codziennego zabiegania i zrelaksować się w spokojnej okolicy. Tym, którzy chcą spędzić swój urlop aktywnie, pomożemy w organizacji wycieczek czy rejsów statkiem. Posiadamy także zacumowany w Kołobrzegu,
prywatny jacht, a jego kapitan zabierze Państwa w niezapomniany rejs, co czyni naszą ofertę unikalną zarówno na rynku lokalnym, jak i wśród pozostałych nadmorskich miejscowości.

Miejsce do odpoczynku

Prywatne łazienki

Bezpłatny parking

Wycieczki jachtem

Winda

Kuchnia

Opieka Medyczna

Rehabilitacja

Sala Ćwiczeń

Wyżywienie

Balkon

Internet

20 pokoi gościnnych

TV w każdym pokoju