Infolinia: 695 592 094

O nas

IDEA DZIAŁANOŚCI URLOP BEZ GRANIC

Zmieniający się świat, pędzące otoczenie i nieubłagany upływ czasu dopada każdego z nas. Im człowiek starszy, tym częściej myśli o przemijaniu i tym, co po nim pozostanie. Często wydaje mu się, że jesień życia to szarość, smutek i powolne oczekiwanie.

Takie same odczucia mogą towarzyszyć osobom niepełnosprawnym, które podejmują codzienną walkę o godne życie i nierzadko wydaje im się, że w batalii tej są na straconej pozycji.

Właśnie naprzeciw oczekiwaniom takich osób, starszych i niepełnosprawnych, wychodzi oferta Urlop Bez Granic. Udowadniamy, że starość czy niepełnosprawność nie muszą być wyrokiem. Pokazujemy, jak dostrzegać piękno życia i cieszyć się z każdego kolejnego dnia. Pozwalamy realizować marzenia, podróżować, wymieniać się przeżyciami i emocjami z innymi ludźmi.

Wakacje nad Bałtykiem, pobyt rehabilitacyjny połączony z kursem żeglarskim, stała opieka nad seniorem czy niepełnosprawnym – to nasza specjalność od lat. Zdobyte doświadczenia i nieustanna obserwacja rynku sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów.

Urlop Bez Granic oferuje pobyty w Pensjonacie Jaso w Grzybowie koło Kołobrzegu, a także pomaga w rezerwacji pobytów wypoczynkowych i rehabilitacyjnych w innych obiektach nad morzem i nie tylko.

Nasza oferta skierowana jest do seniorów i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, do grup osób niepełnosprawnych, do Gości wymagających pomocy i opieki o różnym stopniu niepełnosprawności, a także do osób niewidomych, słabowidzących, a także chorujących na demencję. To zróżnicowanie sprawia, że jesteśmy przygotowani na spełnienie różnorodnych wymagań naszych Gości.